Dziękujemy Sponsorom i Partnerom!

W imieniu swoim i naszych Zawodników składamy serdecznie podziękowania dla Sponsorów i Partnerów Triathlonu Mietków i Triathlonowej Sztafety Firmowej!

To właśnie Ich wsparcie, zaangażowanie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe Zawodników są coraz bardziej atrakcyjne, pula nagród w losowaniu zwiększa się, a cała impreza jest na najwyższym poziomie. To dzięki Nim Triathlon Mietków i Triathlonowa Sztafeta Firmowa będą dla Was niezapomniane!

Cieszymy się, że jest wiele firm, które myślą podobnie do nas, angażując się w sportowe projekty i wspierając nasze zawody. To wszystko specjalnie dla Was!

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA:

#DASHRADE – naszemu Sponsorowi Głównemu – za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych i za nagrody przekazane do losowania.

MAGNESIAnaszemu Sponsorowi i oficjalnemu Partnerowi od nawodnienia– za wysokiej jakości, naturalną wodę mineralną. Dzięki zaangażowaniu i prosportowej polityce marki Magnesia – nikomu nie zabrakło wody – zarówno na mecie, w punktach żywieniowych i strefie zawodnika, a także przed samym startem. Woda to kluczowy produkt w zawodach sportowych – cieszymy się, że mamy Wasze ogromne wsparcie!

SONKOnaszemu Sponsorowi, za przekazanie do pakietów startowych dla wszystkich Zawodników pysznych, naturalnych i zdrowych przekąsek! Było co pochrupać w przedstartowym stresie! Dodatkowo, 3 pełne boxy produktów SONKO zasiliły pulę naszego tradycyjnego losowania na koniec zawodów!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie lechfree.jpg

KOMPANIA PIWOWARSKA – za najlepsze, rześkie, smakowe, chłodne, bezalkoholowe piwo Lech Free. Po prostu – idealne orzeźwienie i regeneracja na mecie!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie oli-nowe-1024x632.png

OLIMPIUS.PL – za przekazanie wielu fantastycznych nagród do losowania oraz stoisko serwisowe podczas zawodów. W imieniu Zawodników serdecznie dziękujemy za każdą dokręconą śrubkę i napompowane koło! Super robota!


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dublet-chemia.jpg

DUBLET – za nieocenione wsparcie techniczne podczas wszystkich naszych imprez – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów, oznaczyć trasę, postawić strefę zmian. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich zasług! Wielkie, wielkie dzięki!

MyBenefit – za wsparcie organizacyjne strefy finishera, w której mogliście ochłodzić zmęczone mięśnie w basenie z lodem, odpocząć i zrelaksować się czekając na posiłek regeneracyjny. Dziękujemy za leżaki, które i nam pomogły w chwilach kryzysowych! Piona!

DECATHLON Bielany – za dwa świetne rowery TRIBAN RC 500, które wylosowali szczęśliwcy podczas losowania nagród. To dzięki Wam wiele osób zostało do końca!

Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS – za przekazanie do losowania dwóch voucherów na zabiegi – każdy o wartości 1000zł oraz za pakiety zniżek dla wszystkich zawodników!

MATTMAXX – za użyczenie i rozstawienie mat, dzięki którym Zawodnicy mieli komfortowy i suchy wybieg z wody!

MARATOMANIA – za wykonanie tysięcy zdjęć Zawodnikom!

sieci hoteli grupy ACCOR – za voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób przekazany do losowania.

Marszałek Województwa Dolnośląskiego i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – za wsparcie i objęcie patronatem naszych zawodów.

Starosta Powiatu Wrocławskiego i Powiat Wrocław – za wsparcie i objęcie patronatem naszych zawodów i udostępnienie Ośrodka Sportów Wodnych.

WIĘCEJ WPISÓW