Krótkie informacje organizacyjne

Już w sobotę rano rozpoczniemy pierwsze zawody Triathlon Mietków. Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi informacjami dotyczącymi organizacji.

PARKING
Parking będzie usytuowany na prawym poboczu (jadąc od Borzygniewu do Ośrodka Sportów Wodnych) asfaltowej drogi. W tym miejscu parking jest bezpłatny. Kilkadziesiąt metrów dalej jest także parking Ośrodka, jednak jest on płatny (10 zł za cały dzień).
mapa parking
START I STREFA ZMIAN
Triathlon rozpocznie się od pływania, startem z plaży ok. 100 metrów od budynku ośrodka i strefy zmian. Płynących będzie asekurował WOPR. Miejsce startu zaznaczono na mapie powyżej. W punkcie oznaczonym jako organizator/strefa zmian będzie także miejsce postoju rowerów i będą one cały czas pilnowane.

TRASA ROWEROWA I BIEGOWA
Poniżej zamieszczamy mapkę zawodów. Krótka jej analiza powinna dostarczyć wszystkich informacji odnośnie nawrotów i trasy. Trasa nie będzie zamknięta, dlatego przypominamy o bezpiecznej jeździe. Nawroty będą oznaczone i będą na nich osoby, które pozwolą zorientować się w przestrzeni. Cała trasa rowerowa biegnie dobrej jakości drogą asfaltową.
Mapa Triathlon Mietków
PUNKTY NAWADNIANIA
Pierwsze stanowisko będzie w punkcie A, na którym rowerzyści będą dwa razy. Drugi znajdzie się na pętli trasy biegowej. Woda i coś regeneracyjnego będzie także na mecie.

Do zobaczenia w Borzygniewie!

WIĘCEJ WPISÓW