Licencje PZTri na Triathlon Mietków

Drodzy zawodnicy!

Pamiętajcie, że na nasze zawody, zarówno dystans 1/4 jak i 1/8, wymagane są licencje PZTri (jednorazowe lub roczne).
(udział w Triathlonowej Sztafecie Firmowej nie wymaga licencji)

W tym roku Triathlon Mietków wspiera działania PZTri w obszarze szkolenia młodzieży. Wszystkie środki pozyskane z zakupu licencji zostaną przeznaczone właśnie na ten cel. Każdy ma możliwość wyboru jednej z dwóch opcji:
1. Wyrobienie rocznej licencji triathlonowej – należy udać się do lekarza (nie ma formalnych wymogów co do lekarza, nie musi to być lekarz sportowy, może być internista lub kardiolog. Ważne żeby po badaniu stwierdził, że nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych. To zaświadczenie wysyłane jest podczas zakupu licencji PZTri. Jej koszt to 100pln.
2. Wyrobienie licencji jednorazowej – jeśli nie interesuje Was roczna licencja to przed zawodami możecie zakupić jednorazową licencję triathlonową. Badania lekarskie nie są wymagane, jedynie oświadczacie, że Wasz stan zdrowia jest Wam znany i nie ma żadnych przeciwwskazań do startu w triathlonie. Koszt jednorazowej licencji wynosi 20pln.

Wspieramy przyszłych triathlonowych mistrzów! Wraz z wszystkimi największymi organizatorami w kraju, zgodziliśmy się brać udział w tym programie licencyjnym.

Poniżej znajdziecie link do strony PZTri ze szczegółową informacją, jak takie licencje można kupić.

http://triathlon.pl/triathlon_admin/2018/05/jak-kupic-licencje-pztri/

WIĘCEJ WPISÓW