MIĘDZYNARODOWY TRIATHLON ŁUŻYCKI – impreza partnerska

LOGO

W tym roku Międzynarodowy Triathlon Łużycki jest imprezą partnerską. Przygotowujemy się do tego aby w roku 2016 połączyć te zawody z Triathlonem Mietkowskim (trwają rozmowy też nad innymi lokalizacjami) i zorganizować tour, w którym będzie można rywalizować na kilku zawodach.

Z tego powodu dla wszystkich zawodników Triathlonu Mietkowskiego, już teraz możemy zaproponować atrakcyjne wpisowe. Obecnie jest to prawie najniższe wpisowe w Polsce na zawody na dystansie 1/4 Iron Mana.

MIĘDZYNARODOWY TRIATHLON ŁUŻYCKI odbędzie się 6 września 2015 r.

Szczegóły i zapisy na stronie: http://triathlonluzycki.eu/

W tym roku, tak jak w poprzednim, startujemy w niemieckiej części w Berzdorfer See. Pierwsza zmiana jest na miejskiej plaży i jest zlokalizowana zaraz przy linii brzegowej, co daje nam bardzo krótką strefę zmian.

Na rowerze jedziemy do Zgorzelca po drodze wojewódzkiej 352, na której dystans 1/4 IM wykonuje jedną dodatkową pętlę aby było dokładnie 45 km. Pierwsza nawrotka jest po stronie Polskiej, druga po stronie niemieckiej, tak więc granicę państw przekraczamy kilkukrotnie.

 

Meta zawodów ulokowana jest na bieżni na stadionie. Mamy nadzieję, ze trybuny będą kibicować każdemu finiszerowi, a podczas zawodów imprezy towarzyszące oraz startujący zawodnicy będą też rozgrzewać kibiców.

 

Do zobaczenia

Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW