Pokaż swoją firmę – zostań Sponsorem zawodów!

Chcesz aby Twoja firma została zauważona przez zawodników i kibiców na imprezach sportowych, które organizujemy? Zostań ich Sponsorem lub Partnerem! Triathlon Mietków wraz z Triathlonową Sztafetą Firmową, przyciągnęły w 2019 roku na start ponad 1500 zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz 3 razy więcej kibiców! W zawodach startuje corocznie blisko 200 sztafet a swoje teamy wystawili tacy giganci jak: AdSystem, Cargill, Comarch, Elektrolux, Google, IBM, Sofitel.

Zostając Sponsorem możesz liczyć nie tylko na rozgłos podczas zawodów, ale także informacja o Twojej firmie będzie dostępna na naszej stronie internetowej, na Facebooku (fanpage Triathlonu Mietków oraz Triathlonowej Sztafety Firmowej obserwuje łącznie ponad 2 700 osób), a także w mediach i newsletterze, który wysyłamy do blisko 10 000 odbiorców!

Ponadto możesz też zostać sponsorem innych naszych zawodów lub całego cyklu TRI CUP:

Triathlonowa Sztafeta Firmowa

Triathlon Zgorzelec

Cross Uraz Duathlon

Marconi Duathlon Świdnica

DLACZEGO MY?

Od 8 lat, już ponad 4000 zawodników rocznie systematycznie wybiera nasze imprezy, żeby rozwijać swoje sportowe pasje, podejmować wyzwania i wspólnie świętować zwycięstwa. Twoja firma może zostać ważną częścią tych wspaniałych sportowych wydarzeń oraz wesprzeć nas w popularyzowaniu aktywnego i zdrowego stylu życia, a także w pomaganiu Triathlonowej Akademii Młodzieży!

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z Platformą Sportów Wytrzymałościowych? Napisz do nas na adres: biuro@pucharsportow.pl lub zadzwoń pod numer: 603781012


Pozdrawiamy
Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW