Przekaż 1% podatku na Triathlonową Akademię Młodzieży!

Fundacja PRO SPORT PRO LIFE, która od kilku lat wspiera Triathlonową Akademię Młodzieży została zgłoszona jako Organizacja Pożytku Publicznego (OPP). Dzięki temu rozliczając PIT za 2019 rok, który należy złożyć w swoim Urzędzie Skarbowym najpóźniej do 30 kwietnia 2020, będzie można przekazać 1% swojego podatku na naszych podopiecznych!

Jest to znakomita okazja, aby udzielić wsparcia Akademii i przyczynić się do rozwoju triathlonu w Polsce. Liczy się każda złotówka! Wystarczy wpisać numer KRS fundacji (0000545203) w zeznaniu podatkowym!

DANE NASZEJ OPP

FUNDACJA PRO SPORT PRO LIFE
Wrocław, ul.Racławicka 51/4, 53-149

KRS: 0000545203
nr konta: PKO BP: 79 1020 5226 0000 6002 0522 6859

Zobacz co udało się zrobić dzięki przekazywanym w zeszłym roku przez sympatyków TAM cegiełkom.

NASZE CELE

Cele Triathlonowej Akademii Młodzieży zostały ustalone w dwóch płaszczyznach:

Pierwszą z nich jest znalezienie Adama Małysza polskiego triathlonu. Chcemy zapewnić utalentowanej młodzieży odpowiednie warunki oraz wykształcić ją na zawodników, którzy będą w przyszłości zdobywać medale Mistrzostw i Pucharu Polski oraz zostaną reprezentantami naszego kraju na imprezach międzynarodowych, a także na Igrzyskach Olimpijskich w 2024 roku.

Drugim celem jest rozpowszechnienie triathlonu dla szerokiego spectrum odbiorców. Nie wszyscy muszą wygrywać w zawodach, nawet nie każdy musi startować, ważne jednak, aby ta rozwijająca się dyscyplina była w Polsce powszechnie znana. Liczymy na to, że wówczas będzie uprawiana przez większą ilość dzieci oraz młodzież już od najmłodszych lat. Tym samym wspieramy zdrowy tryb życia oraz propagujemy aktywne spędzanie czasu.

PLANY TRIATHLONOWEJ AKADEMII MŁODZIEŻY

W nadchodzącym sezonie głównym celem Triathlonowej Akademii Młodzieży jest zdobycie medali na zawodach Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski w triathlonie. Są to naturalne etapy, które przybliżą nas do osiągnięcia celu w dłużej perspektywie. Jest nim przygotowanie i ukształtowanie zawodnika lub zawodników, którzy będą reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej, w tym przede wszystkim na odbywających się w Paryżu Igrzyskach Olimpijskich w 2024 roku. Naszym zawodnikom chcemy zapewnić profesjonalne przygotowanie, sprzęt oraz wsparcie logistyczno-organizacyjne.

Ponadto bardzo ważne jest dla nas uruchomienie zajęć triathlonowych dla bardzo młodej młodzieży. Do naszej Triathlonowej Akademii Młodzieży planujemy przyjąć dzieci w wieku ok. 8-9 lat. Tak, aby jak najwcześniej rozpocząć kształtowanie przyszłych Mistrzów tej wspaniałej dyscypliny, a także sprawić, żeby triathlon stał się powszechnie znany w Polsce. Liczymy na to, że wówczas będzie uprawiany przez większą ilość dzieci oraz młodzież już od najmłodszych lat.

W przyszłości zamierzamy również zakupić samochód. Będzie on pełnił rolę „wozu ochronno-serwisowego” podczas treningów kolarskich zawodników TAM’u. Posiadanie takiego auta jest niezbędne do zapewnienia młodzieży bezwzględnego bezpieczeństwa na trasach. Dodatkowo w sezonie startowym samochód będzie wykorzystywany, jako komfortowy środek transportu na zawody – zarówno dla zawodników, jak i sprzętu.

Każdemu, kto postanowi wesprzeć Triathlonową Akademię Młodzieży w imieniu trenerów oraz zawodników bardzo dziękujemy! Wystarczy wpisać numer KRS Fundacji Pro Sport Pro Life w zeznaniu podatkowym!

KRS: 0000545203


Z triathlonowym pozdrowieniem
Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW