Kilka słów o pakietach startowych i nagrodach TM 2017

Poza dobrą zabawą, sportową atmosferą oraz satysfakcją z ukończonych zawodów, każdy uczestnik zawodów w pakiecie startowym dostanie pamiątkowe gadżety, najszybsi na trasie dostaną nagrody finansowe, a Ci co będą mieli najwięcej szczęścia wygrają w losowaniu nagród!

PAKIETY STARTOWE

Dla każdego dystansu pakiety będą się różnić ale każdy jest ekstra – dzięki wsparciu naszych sponsorów i partnerów!

Zawodnicy dystansu ¼ IM w pakiecie startowym dostaną sportowy plecak do biegania z logiem Triathlon Mietków i sponsora głównego – Wrocław Fashion Outlet. Dla zawodników dystansu 1/8 IM  przygotowaliśmy świetnie prezentujące się plecaki na każdą okazje z logotypem zawodów i WFO. Poniżej projekty plecaków.

Wszyscy zawodnicy w reklamówce z pakietem dostaną także pamiątkową koszulkę, coś na ząb oraz prospekty i upominki od naszych partnerów.

 

 

 

Zawodnicy Triathlonowej Sztafety Firmowej dostaną:

Super ręcznik z pętelkowej mikrofibry z logiem Triathlonowej Sztafety Firmowej, celu charytatywnego zawodów – Triathlonowej Akademii Młodzieży (TAM), sponsora głównego WFO  i naszego partnera strategicznego MYBENEFIT. Dodatkowo coś na ząb, prospekty i upominki od sponsorów.

NAGRODY

Dla najlepszych uczestników dystansów indywidualnych są przewidziane NAGRODY FINANSOWE

Dodatkowo dla zwycięzców OPEN i we wszystkich kategoriach wiekowych (miejsce I-III, indywidualnie + sztafety) przygotowaliśmy smakołyki, upominki oraz vouchery na pakiet startowy na zawody TRIMINATOR.

LOSOWANIE NAGRÓD

Na koniec sobotnich startów odbędzie się losowanie super nagród o łącznej wartości [UWAGA] ponad 12 000 PLN!!! Szansa na wygranie jest całkiem spora! To dzięki współpracy z naszymi sponsorami oraz ich wsparciu.

Więcej o nagrodach w poście: http://pucharsportow.pl/losowanie-ekstra-nagrod-tsf

Gorąco zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług oraz wysokiej jakości produktów naszych sponsorów. Dla zawodników Triathlonu Mietkowskiego, u niektórych partnerów przewidziane są upusty i rabaty 🙂

 

 

 

Głównym sponsorem jest Wrocław Fashion Outlet  – największe centrum outletowe w Polsce południowo zachodniej. Znajdziecie tam znane polskie i światowe marki, w cenach niższych codziennie od 30 do 70%. Nawet bez rabatu możecie upolować super okazję na wyprzedaży!

 

 

Nasz partner strategiczny MyBenefit kreuje rynek świadczeń pozapłacowych w Polsce. Dzięki ich kafeterii system finansowania świadczeń z ZFŚS zmienia się w nowoczesne narzędzie motywacji pozapłacowej. MyBenefit to także właściciel najpopularniejszych bonów turystycznych w Polsce TravelPass oraz kart przedpłaconych MyPremium. Obecnie korzysta z niego ponad 160 tys. pracowników.

 

 

Sofitel Wrocław Old Town – wyśmienity Hotel usytuowany w centrum Wrocławia dysponujący luksusowymi pokojami w sąsiedztwie Wroclaw Zoo, Wroclaw Aquapark i Hala Stulecia. Posiadający gotycką architekturę i odnowiony w 2008r. hotel posiada 205 luksusowych pokoi o nowoczesnym wystroju.

 

 

 

Naszym stałym partnerem jest sklep sportowy dla biegaczy i triathlonistów OLIMPIUS.PL. Szeroki asortyment, sprzęt sportowy i turystyczny najwyższej klasy, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów w przystępnych cenach. Planujesz zakupić sprzęt sportowy? Zrób to właśnie w Olimpiusie, a nie będziesz załował!

 

Regatta Great Outdoors – sklep obok WFO we Wrocławiu. Regatta jest także twórcą programu „RUSZ SIĘ„, który powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią! Idea polega na przedstawieniu swojego projektu organizacji sportowego wydarzenia w zamian za wsparcie inicjatywy radami i produktami Regatta (tak jak to działa w naszym przypadku).

 

Sportslab.pl – badania wydolnościowe dla biegaczy i triathlonistów. Dzięki badaniom poznacie możliwości i ograniczenia swojego ogranizmu: VO2max, progi metaboliczne, strefy treningowe i szereg innych parametrów, pozwalających na optymalizację treningu. Wasz trening stanie się przemyślany i nakierowanych na sukces, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji i przetrenowania.

 

 

Grupa Ubezpieczeniowa Europa S.A wspiera nas finansowo w zakupie nagród. Oferuje ubezpieczenie dla aktywnych, które jest przeznaczone dla sportowców oraz osób, które trenują rekreacyjnie. Wszyscy dobrze wiemy, że sport to zdrowie, ale kontuzje mogą zdarzyć się każdemu! 

LABOSPORT Polska to firma specjalizująca się w doradztwie sportowym, przygotowaniu motorycznym, specjalistycznej diagnostyce sportowej, planowaniu treningu wytrzymałościowego,  marketingu sportowym, organizacji imprez i obozów sportowych, a także eventów dla firm.

 

 

Melvit S.A. – producent zdrowej i naturalnej żywności. Wszyscy dobrze wiemy jak istotne w życiu jest to co spożywamy, szczególnie będąc sportowcem. Panuje twierdzenie, że dieta stanowi 60% sukcesu. Jeśli trenujecie, zadbajcie o to aby dobrze się odżywiać, właśnie dzięki naturalnym produktom od Melvit. Zapraszamy do zapoznania się z akcjami KaszeNasze, Festiwal Owsianek i Melvit Fit Day.

WIĘCEJ WPISÓW