SPRAWY SUPER WAŻNE I MEGA WAŻNE

Lista startowa, start falami, ruch drogowy i…wszystko co powinieneś wiedzieć!

 

1. Informujemy, że zapisy internetowe są już zamknięte!
Wszelkie zmiany będą jeszcze możliwe od piątku w biurze zawodów.2a. Zawodnicy dystansu 1/8 IM (wszyscy) startują w sobotę o 10.40!2b. Zawodnicy z dystansu 1/4 IM wystartują falami w niedzielę:

1 fala 10.00 kategoria M30,
2 fala 10.10 kategoria M40,
3 fala 10.20 pozostałe kategorie.

Każda fala będzie miała inny kolor czepka i wg kolorów czepków będziecie wpuszczani do strefy.

HARMONOGRAM zawodów jest dostępny na stronie:
 http://pucharsportow.pl/harmonogram

3. W biurze każdy dostanie opaskę na rękę. Wejście do stref zawodnika lub strefy zmian będzie możliwe tylko z opaską.

4. Wszyscy przestrzegamy zasad ruchu drogowego i trzymamy się prawej strony i przestrzegamy całego REGULAMINU!

Na skrzyżowaniach będą rozstawione separatory odgradzające pasy ruchów przy których trzeba uważać – koniecznie zwalniać!!!

O obowiązkowym kasku, zakazie jazdy w słuchawkach i tego typu zasadach bezpieczeństwa – nie wspominam. Powinny być oczywiste.

5. Woda nagrzała się już wystarczająco więc nie będzie obowiązku płynięcia w piance. Podczas sobotniego treningu miała 18 stopni.

6. PROSIMY was o niewbieganie ze swoimi dziećmi na metę. Co roku powoduje to liczne kolizje i niepotrzebny stres właśnie dla Waszych pociech. Zawodnicy za Wami wbiegają na Wasze dzieci, niektórzy się przewracają, Wy też często jesteście u kresu sił i z dotychczasowych obserwacji powoduje to tylko niepotrzebne stresy dla Waszych dzieci i dla Was samych.

7. Zgodnie z regulaminem wszyscy zawodnicy, którzy opłacili wpisowe do 25 maja mają GWARANTOWANY pakiet startowy! Pozostali – jak zostaną pakiety. Odwiedźcie nasze biuro po zawodach.
 

8. Pamiętajcie, że startujący w Triathlonie Mietkowskim mają rabat 20% na pakiet startowy Triathlon Zgorzelec 2017, które kończą nasz Puchar Sportów Wytrzymałościowych, 17 września! A do 15 czerwca wydłużaliśmy termin najniższych wpisowych – i tym samym są to dla Was jedne z najtańszych zawodów w Polsce

9. Będzie strefa dla dzieciaków, wiec nie zapomnijcie zabrać rodzin.

10.Podczas zawodów będziemy prowadzili kwestę na rzecz uruchomienia Triathlonowej Akademii Młodzieży, w sprzedaży będą różne gadżety, oraz będzie zorganizowany catering z piwem, z których dochód będzie przeznaczony właśnie na nasz cel.

11. No i widzimy się na odprawie technicznej! W piątek z dystansem 1/8 IM,

a w sobotę z dystansem 1/4 IM, też o 19.00

WIĘCEJ WPISÓW