TRIATHLON BEZ GRANIC – pomagamy spełniać dziecięce marzenia!

Kolejna edycja Triathlonu Mietków będzie inna niż zwykle. Nie zobaczymy już duetu, który rozgrzewał nasze serca, wzruszał i  dostarczał mnóstwa sportowej radości i dumy.

Łukasz Malaczewski i Jaś Kmieć byli z nami od początku, to na naszych zawodach biegowych i triathlonowych debiutował Jaś. Byliśmy świadkami narodzin tej niesamowitej przyjaźni, współpracy i siły.

Jasiu, jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy dać Ci trochę radości i frajdy, a Ty odwdzięczałeś nam się podwójnie! Jesteśmy pewni, że podczas Triathlonu Mietków będziesz z nami kibicować swoim kolegom!

My dalej robimy swoje i kontynuujemy naszą misję.  

Celem naszej działalności jest popularyzacja sportu, w tym biegów i triathlonu oraz zachęcanie do aktywnego stylu życia –  także osób niepełnosprawnych. Na tę chwilę, w czerwcowych zawodach triathlonowych w Mietkowie weźmie udział czterech niepełnosprawnych chłopców ze swoimi opiekunami.

Czekają na nich najlepsi kibice i mnóstwo pozytywnej energii, która pozwoli im przekraczać własne granice!

PRZEDSTAWIAM NASZYCH ZAWODNIKÓW:

Damian Piwowarski i Krzysztof Piwowarski

Damian to 9-letni mieszkaniec Kamiennej Góry, który wraz ze swoim tatą startuje w zawodach biegowych i dzielnie mierzy się z chorobą. Triathlon Mietków to będzie ich triathlonowy debiut. Trzymamy kciuki!

Mateusz Serenda i Robert Serenda

Mateusz – 17latek, który wraz z tatą w ubiegłym roku zdobył Koronę Półmaratonów Polskich. Brawo Wy! Jak sami mówią: w tym roku zaczynają przygodę z triathlonem. Życzymy Wam pięknej przygody i wielu wspaniałych przeżyć!

Mateusz Ostrowski i Radek Jasiczek

12 letni, radosny i pogodny Mateusz startuje ze swoim przyjacielem Rafałem.  Mimo choroby, Mateusz jest niezwykle ciekawy świata i aktywny i już odlicza dni do  startu – debiutu w Triathlonie Mietków. Będziemy Wam kibicować!

Kuba Jurczak i Przemek Jurczak

Kto był na zeszłorocznej edycji Triathlonu Mietkowskiego albo Triathlonu w Zgorzelcu – ten na pewno zna ten duet! Kuba to niezwykły, 17-letni sportowiec, który wraz z tatą Przemkiem jest już doświadczonym triathlonistą. Ich celem jest start na pełnym dystansie IM. W tym roku startują w barwach #DASHRADE Team. Chłopaki, DACIE RADĘ!

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych chciałby wystartować wraz ze swoim niepełnosprawnym dzieckiem/ przyjacielem, ale obawiacie się logistyki na zawodach – napisz do nas na biuro@pucharsportow.pl

Do zobaczenia na starcie,

Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW