TRIATHLON MIETKÓW – TRENUJ Z NAMI, STARTUJ Z NAMI

WPIS - OSATNIE 30 PAKIETÓW

 

Gdy podczas pierwszego treningu w kwietniu na mietkowskich wodach otwartych wszedłem do wody, było tak zimno, że bolał każdy centymetr skóry. Woda wlewająca się pod piankę to był sam lód – takie miałem wrażenie. Twarzy nie dało się zamoczyć na dłużej niż kilka sekund, a trenować można było jedynie kraul dyrektorski (odnosząc się do popularnej żabki dyrektorskiej).

21994_383874025148327_1907899228186106879_n

Obecnie spotykamy się już w dużo większy gronie, wspólnie pływamy, jeździmy i biegamy, przygotowując się do sezonu oraz startu w Mietkowie.

Mimo, że czasem leje, wiatr urywa głowę, jest zimno zawsze znajdzie się kilku zapaleńców, którzy są na wspólnym treningu. I nawet jeśli pogoda nie pozwala na odpowiedni trening fizyczny, to jest to wtedy z pewnością trening mentalny – jak być twardym, jak wytrzymać i ukończyć zawody, kiedy wieje, pada i jest super zimno. Dziękuję wszystkim, którzy przyjeżdżali!

IMG_100

Na szczęście już jest ciepło, słońce grzeje –  czas wykorzystać siłę i moc zbudowaną podczas zimowych treningów. Okazja będzie już 13 czerwca koło Wrocławia. Triathlon Mietków na dystansie ¼ IM czyli może spróbować prawie każdy. Z różnych powodów zostało nam 30 wolnych pakietów, wystarczy wejść na stronę www.pucharsportow.pl, zarejestrować się i opłacić wpisowe. Wprawdzie jeszcze nie można u nas zdobyć slota, ale powalczyć będzie mógł każdy.

IMG_200

Dla najlepszych przewidujemy nagrody pieniężne, wśród wszystkich uczestników będzie przeprowadzone losowanie nagród, w tym nagroda główna: Rower Merida Crossway. Szczegóły nt nagród możecie zobaczyć na stronie: http://pucharsportow.pl/nagrody

Dodatkowo, każdy uczestnik Triathlonu Mietkowskiego, chcąc wystartować w Międzynarodowym Triathlonie Łużyckim we wrześniu, będzie mógł skorzystać z 20% bonifikaty w opłacie startowej.

Przy okazji Triathlonu Mietkowskiego odbywa się też klasyfikacja drużynowa Triatlonowych Sztafet Firmowych, będą zorganizowane atrakcje dla dzieci i rodzin osób kibicujących. Po zawodach planujemy długi piknik nad jeziorem. Sportowa rywalizacja i dobra zabawa – gwarantowana.

Przyjedź wystartuj w Mietkowie, albo przyjedź i kibicuj zawodnikom.

WIĘCEJ WPISÓW