AMBASADORZY TRIATHLONU MIETKOWSKIEGO

Ambasadorzy TM

Paulina Kotfica, Marcin MKON Konieczny, Magda Biskupska oraz Artur Pupka ambasadorami Triathlonu Mietkowskiego i Triathlonowej Sztafety Firmowej. Wszyscy ambasadorzy zawodów czołowi zawodnicy Polskiego triathlonu. Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie dziękujemy, że zgodzili się wspierać nasze zawody. W nich jest moc!

 

Paulina jest jedną z najlepszych polskich zawodniczek, reprezentuje Polskę na zawodach Mistrzostw Świata i Pucharu Świata, wielokrotnie zdobywała tytuł Mistrzyni Polski (w samym 2015 r. na dystansie Sprint oraz 1/4 IM). W tym roku zajęła drugie miejsce  na IronMan Gdynia 70.3 Od zeszłego sezonu trenuje i współpracuje z wrocławską GVT.

 

MKON’a znają wszyscy, nawet ci co go nie znają. Chuck Norris Polskiego triathlonu. W zeszłym roku jako trzeci Polak w historii złamał nieosiągalne 9h na dystansie IM.  Poza kosmicznymi wynikami na zawodach (prawie zawsze pierwszy lub lepiej) angażuje się w wiele akcji charytatywnych, pomaga tam, gdzie może pomóc, jest mentorem i wzorem dla wielu młodszych stażem triathlonistów. Bufki Marcina „niema, nie mogę” widać w całej Polsce, a magnesy „Wytop Czelendż” straszą na lodówkach w prawie każdym tri mieszkaniu.

 

Maga Biskupska –przebojem w tym roku w Barcelonie, na zawodach IM (dodajmy: w debiucie!), osiągnęła niesamowity czas 9:56, zajmując drugą lokatę w kategorii wiekowej i jako druga Polka w historii zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata 2016 na Hawajach. Zaczynała biegając po dolinach, potem po górach, aż w końcu 2 lata temu wskoczyła na rower i zaczęła trenować w GT RAT. Górom nie odpuszcza dalej, co udowodniła wygrywając też Karkonoszman’a. Jak pisze Maga: „Triathlon jest moją pasją, kiedy wsiadam na rower, czy zaczynam biec, wszystko inne przestaje się liczyć. Lubię to co robię i to mnie motywuje do działania”.

 

Artur Pupka – najszybszy specjalista chirurgii naczyniowej i najbardziej wysportowany lekarz medycyny sportowej. Kierownik Zakładu Chirurgii Endowaskularnej w Katedrze Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Tytuł naukowy profesora medycyny uzyskał w 2012 roku. Główny temat zainteresowań zawodowych to zastosowanie biomateriałów w zakażeniach protez naczyniowych. Trzykrotny Iron Man, a rekordy Pana Proffessorre to: 1/4 IM (Ślesin) – 2:32, 1/2 IM (Susz 2015) – 5.35, IM CPH – 12:48.

WIĘCEJ WPISÓW