TRIATLON MIETKÓW TEAM – przygotuj się z nami do triathlonu!

TMT - głowna

Pomysł na Triathlon Mietków Team narodził się już w zeszłym roku, gdy na kilku wspólnych treningach przez zawodami, mimo deszczu i zimna, pojawiała się spora grupka zawodników. Na ostatnim wspólnym treningu przed  zeszłorocznym Triathlonem Mietkowskim pojawiło się w sumie ok. 80 osób. Już tedy wiedzieliśmy, że w sezonie 2015/16 będziemy w kwestiach przygotowania do zawodów dużo bardziej  zorganizowani.

Zawodnicy otrzymają opiekę trenerską doświadczonych i dyplomowych trenerów, którzy  pokierują przygotowaniami pod Triathlon Mietków 2016.  Nasz Team to idealna propozycja dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki  w triathlonie i potrzebują wsparcia trenerskiego i motywacyjnego aby ukończyć lub poprawić swój wynik na dystansie 1/4 IM.

 

Naszym celem będą zawody Triathlon Mietków oraz rozgrywany dwa tygodnie później Międzynarodowy Triatlon Łużycki. To w tych zawodach będziemy chcieli uzyskać jak najlepsze wyniki. Co będzie później? zobaczymy, w znacznej mierze będzie to Waszą decyzją.

Planowane są 4 wspólne treningi w tygodniu, nauka i doskonalenie pływania, wspólny trening biegowy, ćwiczenia  na Sali i rower. Plany będę dla różnych poziomów zaawansowania.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości  napisz do nas: biuro@pucharsportow.pl,

lub zadzwoń: sprawy treningowe: Karolina: 697 642 882, sprawy organizacyjne: Tomek: 603781012.

 

Przestań pływać, jeździć na rowerze i biegać !  — zacznij trenować TRIATHLON !!!

 

WIĘCEJ WPISÓW