Cross Duathlon Mietków

Nowe zawody nad Jeziorem Mietkowskim.

Zapraszamy na nowe, bardzo atrakcyjne widokowo i lokalizacyjnie zawody, które odbywają się na plaży w Maniowie Małym. Idealne zawody zarówno dla początkujących, tych którzy pierwszy raz spróbują połączyć bieg z rowerem, jak i dla tych bardziej zaawansowanych, którzy będą mogli przetestować swoje możliwości przed rozpoczynającym się sezonem startowym. Natomiast wszyscy, bez względu na stopień zaawansowanie, będą mogli liczyć na wyśmienitą atmosferę i przy muzycznych rockowych rytmach będzie można spędzić niedzielę – 25 kwietnia, w iście rekreacyjno-sportowej atmosferze!

Biegamy trochę po plaży i trochę po wale przeciwpowodziowym zbiornika. Rower natomiast poprowadzi nas częściowo po plaży jeziora do Domanic, gdzie objeżdżamy małe, błotniste 🙂 rozlewisko, przecinając drogę główną podjeżdżamy na wzniesienie gdzie rozpościera się piękny widok na jezioro, na gorę Ślężę oraz na pobliski pagórek, na którym znajduje się piękny kościół w Pożarzysku.

Strefa regeneracji będzie umiejscowiona obok Osiedla Riviera, gdzie na jednej z parceli, z grillem, ogniskiem i muzyką będzie można zakończyć to crossowe ściganie a najlepszych nagrodzić brawami i nagrodami.

To będą super zawody.

Zapraszamy