MAJORKA 2021 – OBÓZ ROWEROWY

W nadchodzącym sezonie wyjazd Majorka 2021 startuje 16 marca. Jeszcze podczas kalendarzowej zimy możesz pojeździć „na krótko” w słońcu, opalić łydę (i nie tylko) a nawet popływać w morzu. Przepiękne i zróżnicowene trasy rowerowe, wyśmienite, wyspiarskie jedzenie, słońce i pełen relaks – to atmosfera podczas wyjazdu.

Na tę cudowną wyspę jedziemy już po raz piaty i jest to naszym zdaniem najfajniejsza miejscówka na obóz w tym okresie roku. A dlaczego to jest takie fascynujące miejsce? – przejrzyj galerię, porozmawiaj z uczestnikami z ubiegłych lat i przekonaj się już 16 marca 2021 – jadąc z nami.  

DLA KOGO OBÓZ? 

Na obozie jest miejsce dla każdego poziomu zaawansowania. Jeździmy tak, że nawet przy pewnym zróznicowaniu w grupie potrafimy pogodzić wasze oczekiwania i możliwości: osoby które chcą się zmęczyć bardzo – robią np 2 lub 3 podjazdy tam, gdzie ci trochę wolniejsci pojeżdzają 1 raz. Robimy te obozy od wielu lat i zawsze wszyscy wracają ustatysfakcjonowani.

Proponowany przez nas wyjazd to nie tylko stricte wyjazd sportowy, to też w dużej mierze wyjzad rekreacyjny, gdzie poznajemy jeżdżenie w większej grupie, własne możliwości, lęki  i oswajamy się z nimi na podjazdach i serpentynowych zjazdach. Majorka to doskonałe miejsce na doskonalenie i poznawanie kolarstwa. A cały wyjazd to nie tylko sport, to event sportowy, gdzie oprócz treningu możecie spróbować wyspiarskich potraw, delektować się słońcem o tej porze roku, open water nawet bez pianki, poznać nowych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić.

Podczas marcowego wyjazdu będzie główny podział na 2 GRUPY:

  • SPORTOWA – czyli dla osób trenujacych kolarstwo lub triathlon, lubiących dużo i mocno, tu na pewno porządnie się zmęczycie. Grupę prowadzi trener kolarstwa, czołowy zawodnik triathlonu Adrian Kobusiński.
  • COFEE&CAKE, czyli zupełnie rekreacyjną, dla wszystkich rozpoczynających przygodę z kolarstwem, początkujących i tych, którzy nie jeżdżą jeszcze w butach wpinanych w pedały.  Wymagania grupy Cofee with Milk: umiejętność jazdy tak ok 20-22 km/h po płaskim oraz chęć pokręcenia więcej niż do sklepu po bułki. Mimo, że jest to grupa dla zupełnie początkujących osób, to jest to grupa, która przejedzie swoje pierwsze 50 a może nawet więcej kilometrów podczas jednego dnia.

Treningi są tak prowadzone abyśmy w danej grupie wszyscy mogli jeździć wspólnie. Mocniejsze akcenty będą na podjazdach lub nawrotkach, tak aby wszyscy mogli się zjechać po zadaniu lub wjechaniu na górę. Prowadzimy grupę treningową od 6 lat, a wyjazdy od 5ciu i mamy doświadczenie w organizowanie treningów kolarskich, nawet dla osób o dużym zróżnicowaniu i doświadczeniu treningowym. I na prawdę, nie będzie to żadnym problemem ani jeśli będziesz chciał mocniej przycisnąć, ani jeśli jeździsz na szosie dopiero od jakiegoś czasu.

WIĘCEJ WPISÓW