Cross Duathlon Mietków – nowe zawody pod Wrocławiem

Zapraszam na nowe, bardzo atrakcyjne widokowo i lokalizacyjnie zawody, które odbywają się na plaży w Maniowie Małym w gminie Mietków. Idealne zawody zarówno dla początkujących, tych którzy pierwszy raz spróbują połączyć bieg z rowerem, jak i dla tych bardziej zaawansowanych, którzy będą mogli przetestować swoje możliwości przed rozpoczynającym się sezonem startowym. Natomiast wszyscy, bez względu na stopień zaawansowanie, będą mogli liczyć na wyśmienitą atmosferę i przy muzycznych rockowych rytmach będzie można spędzić niedzielę – 25 kwietnia, w iście rekreacyjno-sportowej atmosferze!

Biegamy trochę po plaży i trochę po wale przeciwpowodziowym zbiornika. Rower natomiast poprowadzi nas częściowo po plaży jeziora do Domanic, gdzie objeżdżamy małe, błotniste  rozlewisko, przecinając drogę główną podjeżdżamy na wzniesienie gdzie rozpościera się piękny widok na jezioro, na gorę Ślężę oraz na pobliski pagórek, na którym znajduje się piękny kościół w Pożarzysku.

Strefa regeneracji będzie umiejscowiona obok Osiedla Riviera, gdzie na jednej z parceli, z grillem, ogniskiem i muzyką będzie można zakończyć to crossowe ściganie a najlepszych nagrodzić brawami i nagrodami.

Zapisy właśnie zostają uruchomione:

A wszystkie szczegóły dotyczące zawodów na stronie:

To będą super zawody – zapraszam.

Tomasz Sakuta

WIĘCEJ WPISÓW