Wpłaty z 2020 – Wykorzystaj w 2021 lub 2022

Drodzy zawodnicy

Pandemia i nałożone przez rząd obostrzenia zaskoczyły (zresztą nadal zaskakują) nas wszystkich. Mamy nadzieję, że po tych trudnych doświadczeniach, baaaardzo trudnym roku w całej branży sportowej i eventowej, która w zasadzie przestała funkcjonować zupełnie, z biegiem czasu zacznie wszystko wracać do normalności. Wierzymy, że mimo finansowej upadłości Fundacji Pro Sport, uda nam się przetrwać i nadal, razem z Wami, będziemy tworzyć dolnośląskie imprezy. Mamy nadzieję, że Triathlon Mietków – perełka zawodów triathlonowych w naszej okolicy, w tym roku się odbędzie. Nie mamy przy tym złudzeń, że w roku 2021 roku będzie to na pewno trudniejszym zadaniem niż w minionych latach. Na pewno wiele się zmieni, na pewno będzie trudniej bo ze współpracy wycofują się sponsorzy, samorządy i nikt do końca nie wie jak będzie wyglądała przyszłość. Mamy jednak nadzieję, że wspólnie uda nam się utrzymać Triathlon Mietków jak i inne nasze eventy aby móc się na nich spotykać.

Wracając do meritum. Mamy nadzieję na wyrozumiałość z Waszej strony, że mimo ubiegłorocznej konieczności odwołania zawodów, braku zwrotów opłat startowych przez Fundację Pro Sport – nadal będziecie chcieli brać udział w zawodach organizowanych przez naszą ekipę.

Chcemy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i oferujemy Wam następujące możliwości w 2021 lub 2022 roku:

1. Zawodnicy, którzy opłacili Triathlon Mietków 2020 – mogą wykorzystać wydaną kwotę w zawodach Triathlon Mietków w roku 2021 lub 2022.

Co trzeba zrobić?

Prosimy o PONOWNE zapisanie się na zawody (jest nowy organizator, nowe zawody, nowy termin, nowy regulamin itp) i tak:

  • jeśli nie ma różnicy w wysokości wpisowego to wystarczy wysłać email na adres biuro@pucharsportow.pl z informacją „PRZEPISZ MNIE Z 2020” w tytule, oraz imieniem i nazwiskiem w treści oraz zawodami na jakie mamy przepisać wpisowe.
  • jeśli jest różnica w wysokości wpisowego – dopłać różnicę na konto: KS TMTeam (PNB Paribas: 34 1750 0012 0000 0000 3992 8377) i wtedy na adres biuro@pucharsportow.pl – wysyłamy potwierdzenie, z informacją „PRZEPISZ MNIE Z 2020” w tytule, imieniem i nazwiskiem w treści oraz zawodami na jakie mamy przepisać wpisowe.

UWAGA! Można się przepisać na dane zawody tylko do 3 tygodni przed zawodami.

2. WSZYSCY, którzy opłacą wpisowe na zawody w tym roku, a np zawody zostaną odwołane lub przesunięte na inny termin – otrzymają pełny zwrot środków. Jesteśmy już na to przygotowani i czekamy do ostatniej chwili z wszelkimi zakupami i wydatkami.

3. WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA i opłać wpisowe ponownie. Działamy w różnych formach od 10 lat i swoimi działaniami od wielu lat udowadniamy, że dbamy o niskie ceny pakietów, zapewniając przyzwoity standard zawodów i nigdy od tej pory nie było żadnych spraw kładących się cieniem na naszych działaniach. Zawsze staraliśmy się patrzeć na dobro zawodników i danej imprezy, ale niestety poniesione koszty związane z nieodbytym Triathlonem Wrocław oraz następstwa sytuacji związanych z Covidem – zmusiły Fundację do złożenia wniosku o upadłość i obecna sytuacja jest wynikiem niezależnego od nas przebiegu zdarzeń. Więc, jeśli opłacone w ubiegłym roku wpisowe nie jest dla Ciebie wielkim problemem to opłać ponownie startowe i dołóż cegiełkę do kilkunastu imprez rocznie, które organizowane są przez naszą ekipę na przestrzeni już prawie 10 lat.

Nowy podmiot – KS TMTeam oraz my osoby fizycznie związane z obiema działalnościami – nie posiadamy wpłaconych wcześniej środków, nie przejęliśmy Twojego wpisowego z ubiegłego roku. Przejęliśmy zawody, część wyposażenia i po prostu próbujemy wyjść z tej bardzo kłopotliwej, trudnej, nieplanowanej sytuacji w taki sposób abyśmy wszyscy jakoś to przetrwali. Środki wpłacone w ubiegłym roku na rzecz Fundacji zostaną rozdysponowane w procesie upadłościowym i my oraz KS TMTeam nimi nie dysponujemy.

Do zobaczenia na zawodach. Zapraszamy

klub sportowy TMTeam

I na koniec trochę prywatnie „od siebie”.

Jest mi bardzo przykro, że ten sposób zakończyła się działalność Fundacji Pro Sport. Włożyłem w jej działalność całe serce, pieniądze, pracę moich najbliższych, znajomych, rodziny. Zamknąłem poprzedni biznes, żeby zająć się tym co lubię. Zawsze też w decyzjach kierowałem się dobrem zawodników często zapomminając o wspomnianym wczesniej bezpieczeństwie finansowycm Fundacji czy moim własnym. Nawet przekazany na rzecz Fundacji, mój prywatny samochód, zostanie zlicytowany jako majątek Fundacji, coż.

Mam nadzieję, że wraz z zarządem i członkami klubu TMTeam (którego również jestem założycielem i pomysłodawcą) uda nam się odtworzyć nasze działania a wszystkie poszkodowane w ubiegłym roku osoby, uda nam się w jakimś chociaż stopniu usatysfakcjonować.

Zrobimy to i wierzę, że będziecie nas wspierać. Do zobaczenia na zawodach, w marcu lub później, obojętne – dostosujemy się.

Dziękuję

Tomasz Sakuta

WIĘCEJ WPISÓW