Wstrzymujemy zapisy od 30 kwietnia do 10 maj

Szanowne triathlonistki i triathloniści

W związku ze wzrastającymi obostrzeniami i brakiem możliwości jakiegokolwiek racjonalnego planowania postanowiliśmy wstrzymać zapisy w okresie od 30 marca do 10 maja.

Powodów jest kilka: trudno zaplanować liczbę uczestników, trudno w ogóle na pewno zaplanować czy będzie można te zawody przeprowadzić, ale też to, że w tej niepewności czy zawody się odbędą musimy też zająć się innymi rzeczami (które pozwalają nam opłacić własne rachunki).

W każdym razie, póki co zostajemy przy wersji Triathlon Mietków 2021r. i dokładamy wszelkich starań aby zawody się odbyły. Mamy w zasadzie wszelkie pozwolenia i pozytywne opinie: policji, zarządców dróg, zarządców terenów na których zawody się odbywają. Jednakże, wszyscy muszą stosować się do obowiązującego prawa (i tak, też nie dyskutujmy na ten temat) i wszyscy jesteśmy uzależnieni od przepisów dotyczących COV19. A zawody Triathlon Mietków są za duże, żeby robić jakąś partyzantkę czy to jeśli chodzi o bezpieczeństwo zawodników jak i naciąganie prawa.

Natomiast, jeśli chodzi o same zawody to rozpatrywane są 3 warianty:
a. odbędą się w przewidywanym terminie z zastosowaniem wszelkich wymaganych procedur.

b. przełożenie terminu zawodów na jesień (o dacie będziemy myśleć dopiero jak będziemy bliżej tej decyzji)

c. przełożeniu zawodów na za rok.
Tak czy inaczej na początku maja będzie wiadomo co dalej, oraz od 11 maja do 13 czerwca – wszyscy zdążymy się zapisać 2 a nawet 3 razy 🙂… oby tylko można było te zawody BEZPIECZNIE zorganizować.

Tak, jesteśmy przygotowani na to, że jak odwołamy czy przełożymy, wszyscy którzy opłacili albo dopłacili do wpisowego w tym roku – otrzymali zwroty. Ale na razie zamrażamy temat do 10 maja.
Ale zostajemy w kontakcie, wiecie gdzie mnie znaleźć
Tomasz Sakuta

WIĘCEJ WPISÓW