Marka Magnesia oficjalnym Partnerem nawadniającym Zawodników Triathlonu Mietków!

Marka Magnesia została oficjalnym Partnerem Triathlonu Mietków i zapewni najwyższej jakości nawodnienie dla wszystkich uczestników zawodów!

Magnesia to najwyższej jakości naturalna, średniozmineralizowana woda  mineralna, zawierająca aż 170 mg/l naturalnego magnezu, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Magnesia zawdzięcza swój wyjątkowy skład unikatowym na skalę europejską, bogatym w magnez, skałom serpentynitowym, rozciągającym się na terenie dziewiczo czystego Lasu Sławkowskiego w Czechach. Źródło naszej wody bije na terenie Karlowych Warów – jednego z najstarszych uzdrowisk europejskich, cieszącego się niesłabnącą popularnością.

Codzienne picie Magnesii jest naturalnym i łatwym sposobem na uzupełnianie diety w magnez, który m.in.: poprawia koncentrację, rozluźnia mięśnie i wspomaga ich właściwe funkcjonowanie, redukuje zmęczenie i znużenie organizmu, dodaje energii. Pamiętaj, że magnez, pochodzący z wody, jest doskonale wchłaniany przez organizm.

Magnesia, dzięki swemu składowi, kierowana jest między innymi do osób o wzmożonej aktywności fizycznej. Wspieramy sportowców oraz imprezy, promujące zdrowy tryb życia.

Cieszymy się, że mamy Wasze wsparcie!

WIĘCEJ WPISÓW