Odkrywamy karty – zmiany w 2020 roku! [MAPY]

Odkrywamy karty dotyczące zmian w kolejnej edycji Triathlonu Mietków, który odbędzie się w weekend 13-14 czerwca 2020 roku. Każda modyfikacja ma na celu jeszcze bardziej usprawnić przebieg zawodów oraz zwiększyć wasz komfort. Sprawdźcie co przygotowaliśmy!

1. Zmieniamy lokalizację startu i mety. Dysponujemy dużo większym terenem. Będzie większa swoboda zarówno w strefie finishera, jak i w ogólnodostępnej strefie dla kibiców.

2. Tym samym zmienia się położenie strefy zmian. Będzie 50 m od wyjścia z wody, co znacznie skróci czas w T1, no i trochę w T2, co oczywiście „poprawi” wam formę. ?

3. Parkingi zostają w tym samy miejscu co ostatnio.

Triathlon Mietków 2020 – ZMIANY TRAS

1. Zmiana lokalizacji startu spowodowała oczywiście, że pływanie będzie odbywało się w innym miejscu. Zostanie przygotowana jedna krótsza pętla dla dystansu IM 1/8 oraz jedna dłuższa dla IM 1/4.

2. Zmianom ulegnie również trasa biegowa. Ruch będzie prawostronny, czyli bardziej naturalny. Ponadto NIE BĘDZIE SCHODÓW – tego akurat trochę szkoda, ale też trochę nie. ?

3. W przyszłym roku zmianom nie ulegnie jeszcze trasa rowerowa. Wyjazd na nią i powrót do T2 siłą rzeczy będzie w innym miejscu, ale już mamy plany na kolejne lata, aby ją zmodyfikować, no i … myślimy o ½ IM w 2021!

Mamy pewność, iż wszystkie z przygotowanych zmian sprawią, że Triathlon Mietków będzie jeszcze lepszy oraz atrakcyjniejszy! Zapraszamy na nasze konto na FACEBOOKU oraz do dołączenia na WYDARZENIE – tam na bieżąco pojawiają się wszelkie aktualności i ciekawostki związane z zawodami!


Z triathlonowym pozdrowieniem
Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW