TRIATHLON BEZ GRANIC – po raz kolejny pomagamy spełniać marzenia!

Od zawsze i niezmiennie – w ramach Triathlonu Mietków oraz Triathlonowej Sztafety Firmowej – tworzymy TRIATHLON BEZ GRANIC i wspieramy start zawodników z ograniczeniami oraz – jak w widać na zdjęciach – opiekunów lub rodziców z dziećmi, które same nie mogą wystartować. Dzięki Waszemu licznemu udziałowi w naszej sztafecie, nie inaczej będzie w 2020 roku.

Celem naszej działalności jest popularyzacja sportu, w tym biegów i triathlonu oraz zachęcanie do aktywnego stylu życia –  także osoby z ograniczeniami. Na tę chwilę, w czerwcowych zawodach triathlonowych w Mietkowie weźmie udział kilku chłopców ze swoimi opiekunami.

Czekają na nich najlepsi kibice i mnóstwo wsparcia, które pozwoli im przekraczać własne granice oraz czerpać radość z aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu!

W organizowanych przez nas zawodach po raz kolejny wystąpi 18-letni Kuba Jurczak ze sowim tatą Przemkiem. Ten niezwykły duet sportowców, od którego bije wyjątkowo pozytywna energia, przygotowuje się również do ukończenia triathlonu na dystansie 1/2 IM w Poznaniu oraz całego dystansu IronMan w Malborku! Koniecznie polubcie ich FANPAGE na Facebooku!

Kuba i Przemek na Duathlonie Świdnica w 2019 roku
Kuba i Przemek na Triathlonie Mietków w 2019 roku

Ponadto w Triathlonie Mietków prawdopodobnie kolejny raz wezmą udział 10-letni Damian Piwowarski wraz ze swoim tatą Krzysztofem, którzy w zeszłym roku zaliczyli debiut w tej dyscyplinie i mają na kocie wiele startów w zawodach biegowych.

Damian i Krzysztof podczas zawodów biegowych

Podczas rywalizacji będziemy mieli okazję kibicować również 18-letniemu Mateuszowi Serendzie z tatą Robertem. W zeszłym roku duet sportowców rozpoczął swoją przygodę z triathlonem. Wcześniej zdobył koronę polskich maratonów!

Mateusz i Robert na starcie Triathlonu Mietków w 2019
Mateusz i Robert z medalami korony polskich Maratonów

W Triathlonie Mietków nie zabraknie także 12-letniego Mateusza Ostrowskiego wraz ze swoim przyjacielem Radkiem Jasiczkiem. Rok temu duet sportowców zaliczył debiut w Triathlonie Mietków.

Matusz i Radek przed startem w Triathlonie Mietków 2019

Za wszystkie duety sportowców ściskamy mocno kciuki. Będziemy Wam gorąco kibicować i wspierać na trasie! Jesteście naszymi Bohaterami!

Cieszymy się również, że są kontynuatorzy naszych działań i że nasze wspólne przedsięwzięcia dały początek temu niezwykłemu projektowi: FizjoTriTerapia! Łukasz Malczewski, który na naszych zawodach miał okazję startować po raz pierwszy z niepełnosprawnym Jasiem Kmieciem, po przedwczesnym odejściu swojego przyjaciela założył Fundację. Jej celem jest niesie pomocy dzieciom z ograniczeniami, a także zabieranie ich na zawody sportowe. Brawo!

Jeśli i Ty chciałbyś wystartować – wraz ze swoim dzieckiem/przyjacielem – napisz do nas na adres biuro@pucharsportow.pl. Zawsze zapewniamy pełne wsparcie logistyczne i finansowe dla takich par!

Takie wsparcie jest możliwe dzięki sztafetom, które startują w Triathlonowej Sztafecie Firmowej. Impreza ma bowiem charakter charytatywny. Dziękujemy, że tak licznie i chętnie bierzecie udział w tych zawodach!


Do zobaczenia na starcie
Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW