OTWARTY TRENING DRUŻYNY TMT – 1 MAJA

 

plakat-majowka

1 MAJA organizujemy wspólny trening w Ośrodku Sportów Wodnych, w miejscu i po trasie Triathlonu Mietkowskiego. 

Zapraszamy wszystkich triathlonistów i biegaczy na sportową majówkę do Mietkowa.

HARMONOGRAM MAJÓWKI W MIETKOWIE:

12.00 – 13.00 – (ewentualne!) pływanie + ćwiczenia strefy zmian T1 i T2. Początkujący będą mogli zobaczyć co i jak robić w strefie zmian po wyjściu z wody, oraz z bardziej doświadczonymi kolegami potrenować zmiany w strefie zmian. Będą rozstawione stojaki rowerowe z koszami, tak jak bedzie to na zawodach.

13.00 – 14.30 – wspólny objazd trasy Triathlonu Mietkowskiego, objeżdżamy całą trasę, czyli 45km, spokojnym „tlenowym” tempem.

14.30 – 16.30 – Będą dwie grupy biegowe: 1 – bieg po trasie Traithlonu Mietkowskiego, czyli dwie pętle po 5km.  Drugą grupa biegnie trasą Biegu Mietkowskiego – Półmaratonu, czyli 21km. W obu przypadkach będą to spokojne biegi w formie wybiegania, w konwersacyjnym tempie. (ok. 5.30 – 6.00 min/km).

12.00 – 20.00 – otwarty plac zabaw dla dzieci na polu namiotowym OSW. Nie musicie się martwić, że Wasze (nasze) dzieciaki będą się nudzić, gdy będziemy trenować, OSW przewiduje jakieś atrakcje dla dzieci, ale szczegółów nie znam. Plac zabaw w każdym razie będzie działał.

16.30 – ognisko, kto chce zostaje, kto nie chce nie zostaje. W każdy razie drewno będzie naszykowane, będzie to dobra okazja, żeby zostać chwilę dłużej, porozmawiać i się zapoznać, no lub znajomość utrwalić :).

Można się przyłączyć i odłączyć od treningu w dowolnym momencie jego trwania. Wszystko robimy na luzie i na spokojnie.

Polecam!

TS

 

 

WIĘCEJ WPISÓW