POLECAMY NASZYCH PARTNERÓW

1. FUNDACJA POTRAFIĘ POMÓC – współorganizator Firmowej Sztafety Triathlonowej

Podczas zawodów będziemy rozstawieni z grillem, napojami i piwem. Całość prowadzona przez Fundację Potrafię Pomóc. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na Ośrodek dla Dzieci Niepełnosprawnych.

Wszystkich zachęcamy do wykupienia wszystkiego co będzie w sprzedaży. Oni tego naprawdę potrzebują!

2. Instytut Rehabilitacji Sportowej RehaBursiewicz.

Wszyscy zawodnicy będą mogli nieodpłatnie skorzystać ze strefy regeneracji, którą przygotowuje nam Instytut Rehabilitacji Sportowej RehaBursiewicz. Będziemy mogli skorzystać z ekspresowej terapii manualnej (kompensacja postartowa) prowadzonej przez fizjoterapeutów instytutu.

Instytut oferuje też PAKIET VIP, bezpośrednio przed lub po zawodach bez kolejki – gwarancja miejsca i godziny, specjalistyczny pełny masaż – w cenie 50pln. Rezerwacja miejsc: 600 031 394. Bez kolejki, gwarancja miejsca i godziny.

3. Koenig Serwis Wrocław

W piątek i w sobotę rano będzie można dokonać regulacji i przeglądu swoich rowerów. Będzie rozstawiony namiot serwisowy przez KoenigSerwis Wrocław. Usługi będą odpłatne, ale jesteśmy umówieni, że ceny będą bardzo atrakcyjne.

4.  TORQ,

Namiot TORQ, będzie rozstawiony z żelami i batonami energetycznymi. Wszyscy którzy potrzebują otrzymać porady i porozmawiać o tym co trzeba/można i kiedy jeść – zapraszamy do Pawła, który wyjaśni i udzieli potrzebnych informacji.

5. SEGURO FINANCE – pośrednictwo finansowe

Firma www.SeguroFinance.pl zaprasza do korzystania ze swoich usług doradztwa finansowego. Jeśli planujecie wziąć kredyt na mieszkanie, wziąć samochód w leasing, wyposażyć biuro, kupić jacht lub ciągnik rolniczy – to jest dobry adres.

 Dla wszystkich uczestników Triathlonu Mietkowskiego i ich znajomych, wszyscy biorący kredyt mieszkaniowy za pośrednictwem SeguroFinance – otrzymują dopłatę 50% do kosztów notarialnych.

6. ASICS Outlet Wrocław

Sklepu nie trzeba przedstawiać, każdy z nas tam był. Polecamy! Aktywnie wspierają naszą działalność sportową.

 

Pozdrawiamy serdecznie

ORGANIZATORZY

WIĘCEJ WPISÓW