WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI

 

Witamy

1. Już jutro, czyli w piątek, od godziny 15.00 będzie można odebrać pakiet startowy. Odbiór pakietów w dniu zawodów od 7.00 do 8.30.

2. Zapraszamy do wspólnego objazdu trasy, która pod przewodnictwem Gucwa Velo Trainer, odbędzie się w piątek o 16.30. Zalecam zapoznanie się z nawrotami, których będą 3.

Szczegóły zaznaczone są na mapce: http://pucharsportow.pl/trasa-triathlonu-mie…

3. Koniecznie znajdźcie czas na to, aby wziąć udział w Odprawie Technicznej, w piątek o godzinie 18.00. Będziecie mogli się dowiedzieć szczegółów na temat trasy i zasad podczas zawodów Triathlon Mietków. Wszyscy będą zobowiązani do przestrzegania regulaminu zawodów, zaznajomienia się z trasą, miejscami nawrotek. Podczas odprawy Biuro Zawodów będzie nieczynne.

4. PARKING. W sobotę parking będzie zorganizowany na boisku przy Ośrodku. Prosimy podporządkowywać się służbom i zalecamy przybycie na zawody odpowiednio wcześniej, aby uniknąć niepotrzebnych stresów oraz dobrze się skoncentrować i rozgrzać przed startem. Przypominamy, że na czas zawodów będą zamykane drogi i w czasie trwania zawodów należy korzystać z wyznaczonych objazdów.

5. Rowery wstawiamy od godziny 6.30. O  godzinie 8.45 wszyscy MUSZĄ wyjść ze strefy zmian! O 8.30 jest oficjalne rozpoczęcie zawodów.

6. DZIECI. Podczas zawodów i długo po będą zorganizowane atrakcje dla Naszych dzieciaków.  Będą dmuchańce, ogród zabaw i inne przygody. Dla wszystkich maluchów wstęp wolny.

Szczegóły pod linkiem: https://www.facebook.com/170063349748419/photo

7. Zapowiadany będzie duży upał, używajcie kremów z filtrem, czapek i okularów słonecznych. Korzystajcie z punktów nawadniania, będzie woda, Izotonik, banany. Na trasie rowerowej będzie 1punkt – w połowie trasy. Na trasie biegowej będzie można się nawodnić na 2,5 km, na półmetku i na 7,5 kilometrze.

8. Po zawodach planujemy plażing i relaksing – mamy nadzieję, że feta po zawodach będzie do późnych godzin popołudniowych.

9. Mamy jeszcze 8 wolnych pakietów, namówcie znajomych do startu! Będzie się można zapisać w dniu startu.

 

Pozdrawiamy serdecznie

ORGANIZATORZY

WIĘCEJ WPISÓW