Sprawy ważne, SUPERważne i EXTRAważne – czyli słowo od Organizatora!

Zbliża się Wasz start w Triathlonie Mietków, dlatego koniecznie przeczytajcie ten wpis. Znajdziecie tu informacje na temat harmonogramu, list startowych, rolling startu, ruchu drogowego i… wszystkiego co powinniście wiedzieć!

1.Pakiety startowe możecie odebrać w Biurze Zawodów, zlokalizowanym przy Ośrodku Sportów Wodnych w Borzygniewie.

Biuro zawodów czynne będzie:

  • piątek 7 czerwca- godz. 16:00-19:00 (dla wszystkich dystansów)
  • sobota 8 czerwca – godz. 7:30-9:45 (dla dystansu 1/4 IM)
  • sobota 8 czerwca – godz. 16:00-19:00 (dla 1/8 IM i sztafet)
  • niedziela 9 czerwca – godz. 7:30-9:45 (dla 1/8 IM i sztafet)

2. Jeśli chcecie, aby ktoś w Waszym imieniu odebrał pakiet startowy – dana osoba musi przyjść do Biura Zawodów z upoważnieniem od Was, którego wzór znajdziecie TUTAJ. Prócz upoważnienia, osoba upoważniona, powinna także okazać swój dowód w biurze zawodów.

3. W pakiecie startowym każdy dostanie opaskę na rękę – pamiętajcie, że wejście do stref zawodnika i do strefy zmian będzie możliwe tylko z tą opaską.

4. Zapisy  internetowe zostaną zamknięte w czwartek, 6 czerwca, o godzinie 12:00. Jeśli ktoś jeszcze zdecyduje się na start będzie mógł zapisać się dopiero w Biurze Zawodów. Jednak z uwagi na fakt, że zostały już ostatnie miejsca, proponujemy zrobić to jak najszybciej.

5. Zawodnicy obu dystansów: 1/4 IM i 1/8 IM startują w systemie rolling start. Proszę ustawiajcie się zgodnie ze swoimi umiejętnościami i predyspozycjami – będziemy puszczać 5 osób co 6 sekund.

6. Harmonogram zawodów dostępny jest na stronie: https://pucharsportow.pl/harmonogram

7. Pamiętajcie: wszyscy przestrzegamy zasad ruchu drogowego i przestrzegamy całego regulaminu!

Na skrzyżowaniach będą rozstawione separatory odgradzające pasy ruchów, przy których trzeba uważać – koniecznie zwalniać!!!

Przypominamy o obowiązkowym kasku, zakazie jazdy w słuchawkach i używania telefonów komórkowych.

8. Woda w Jeziorze Mietkowskim ma aktualnie 16,5 stopni Celsjusza. Biorąc pod uwagę przewidywaną pogodę na najbliższe kilka dni – temperatura wody powinna jeszcze wzrosnąć. Zatem wszystko wskazuje na to, że nie będzie obowiązku płynięcia w piankach!

9. Zapraszamy na wspólny objazd trasy kolarskiej, który odbędzie się w piątek i sobotę o godzinie 17:00. Zbiórka przy Ośrodku Sportów Wodnych. Przyjedźcie, sprawdźcie trasę, poznajcie newralgiczne miejsca i nie dajcie się zaskoczyć!

10. No i widzimy się na odprawie technicznej! W piątek dla dystansu 1/4IM i w sobotę dla dystansu 1/8IM i Triathlonowej Sztafety Firmowej. Odprawa odbędzie się o godzinie 19:00 w Ośrodku Sportów Wodnych. Pamiętajcie! To bardzo ważny punkt zawodów, podczas którego rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości.

11. Samochody będziecie mogli zostawić na przygotowanym przez Zarządcę terenu parkingu, w bliskim sąsiedztwie miejsca zawodów. Dla Zawodników i Zawodniczek opłata za parking wynosi 5zł za miejsce postojowe (czyli 50% normalnej kwoty) i będzie pobierana przy wjeździe przez pracowników Zarządcy parkingu.

12. Boicie się, że nie wystarczy Wam energii? Na miejscu będziecie mogli kupić żele energetyczne, stroje sportowe i akcesoria od naszego Sponsora – marki #DASHRADE.

13. Przypominamy też, że na koniec zawodów organizowana będzie, tradycyjna dla naszych imprez, TOMBOLA, w której do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród!

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW