Triathlon Mietków i TSF 2019 – PODSUMOWANIE

Triathlon Mietków i Triathlonowa Sztafeta Firmowa AD 2019 przechodzą do historii. Chcemy powiedzieć Wam jedno: DZIĘKUJEMY!

Dla większości z Was to był po prostu wspaniały, sportowy, weekend. Dla nas to kilka miesięcy ciężkiej (choć przyjemnej) pracy. Teraz, kiedy zmęczenie i emocje powoli opadają, możemy po raz kolejny, z pełną stanowczością stwierdzić, że było warto!

Gratulujemy zwycięzcom. Gratulujemy debiutantom. Gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na start w tegorocznej, rekordowej pod względem frekwencji, edycji. Mamy nadzieję, że za rok ponownie się spotkamy – w jeszcze większym gronie.

Dziękujemy Wam za atmosferę podczas zawodów, za uśmiechy, dobre słowa, za emocje! Cieszą wszystkie postawy fair play – to bardzo budujące, gdy widzimy zawodników pomagających sobie w chwilach słabości, odsuwając swój wynik na dalszy plan.

Pamiętajcie, że najważniejsza jest dobra zabawa, której, mamy nie nadzieję, nie zabrakło. Dziękujemy również za wyrozumiałość. Staramy się aby z roku na rok nasze zawody były coraz lepsze i rozwijały się. Słuchamy Waszych uwag, gdyż wiemy, że to właśnie Wy – uczestnicy, jesteście dla nas najważniejsi.

Pełne wyniki obu indywidualnych dystansów oraz TSF <TUTAJ>

Galerie zdjęć i filmów (wciąż aktualizowane) <TUTAJ>Do zobaczenia w Mietkowie za rok!

A tymczasem zapraszamy na Triathlon Wrocław, który odbędzie się 14 lipca! Sprawdźcie szczegóły <TUTAJ>

Dziękujemy!

Główny Organizator- Tomasz Sakuta

WIĘCEJ WPISÓW