Wyjazd rowerowy Como

Como 2023 – WYJAZD NA ROWERY dla Ciebie.

Najbliższe TERMINY:

  • 7 – 14 października 2023 – grupa Coffe&Cake (elektryki, trekkingowe lub szosa)

Wyjazd na rowery nad jezioro Como to gwarancja przepięknie położonych tras, pięknych miasteczek, widoków gór i jeziora, które jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc we Włoszech. Jest to idealne miejsce na udany, aktywny wypoczynek. Tereny górzyste i jezioro to doskonałe połączenie na zwiedzanie na rowerach, a przepiękne miasteczka, włoska kuchnia, włoskie wino powodują wspaniałe doznania nie tylko widokowe przez cały pobyt.

Jest to idealne miejsce na eksplorowanie terenów na rowerach szosowych, MTB czy elektrykach.

DLA KOGO WYJAZD

Na wyjeździe jest miejsce dla każdego poziomu zaawansowania. Jeździmy tak, że nawet przy pewnym zróżnicowaniu w grupie potrafimy pogodzić Wasze oczekiwania i możliwości. Rozwiązanie w postaci roweru elektrycznego w zasadzie każdemu umożliwia zwiedzanie terenów z nami. Jest to wyjazd rekreacyjny dla osób lubiących aktywnie spędzić urlop, to wyjazd, gdzie oprócz aktywności w ciągu dnia możecie spróbować włoskiej kuchni, delektować się słońcem o tej porze roku , pływać w jeziorze (wpław lub na SUP’ie, który jest do dyspozycji) i co bardzo ważne – poznać nowych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić.

Przepiękne i zróżnicowane trasy rowerowe, wyśmienite włoskie jedzenie, słońce, czysta woda w jeziorze i wieczorny pełen relaks – to atmosfera podczas wyjazdu.

Od prawie 10 lat prowadzimy grupy triathlonowo-kolarsko-rekreacyjne i gwarantujemy, że jeśli tylko lubisz aktywność i dobrą zabawę to taki wyjazd sprawi Tobie wiele frajdy. Natomiast widoki z tras rowerowych w okół malowniczego jeziora Como będą dodatkową nagrodą za wykręcone kilometry.

Po to jest grupa Cofee&Cake, żeby #bezspiny pojeździć na rowerach w pięknych okolicznościach przyrody.