Wyjazd rowerowy Garda

Garda 2023 – WYJAZD NA ROWERY dla Ciebie.

Najbliższe TERMINY:

2023 – Garda, nad jeziorem Garda

  • 24.09 – 1.10 – grupa Coffe&cake (elektryki, trekkingowe lub szosa) oraz grupa Sportowa (szosa)
  • 15.09 – 23.09 – grupa Coffe&Cake (elektryki) – brak miejsc.

Obóz rowerowy nad Gardą, to zaraz po Majorce nasza ulubiona destynacja wyjazdowa. Znajdują się tam przepięknie położone trasy wokół jeziora Garda, które jest największym i najczystszym jeziorem we Włoszech. Jest to idealne miejsce na udany, aktywny wypoczynek. Tereny górzyste wraz z największą w tym rejonie górą Monte Baldo powodują wspaniałe doznania widokowe przez cały pobyt, zarówno podczas dziennych wypraw rowerowych jak i wieczornych degustacji lokalnego Limoncello :).

Jest to idealne miejsce na eksplorowanie terenów na rowerach szosowych, MTB czy elektrykach.

DLA KOGO OBÓZ

Na wyjeździe jest miejsce dla każdego poziomu zaawansowania. Jeździmy tak, że nawet przy pewnym zróżnicowaniu w grupie potrafimy pogodzić Wasze oczekiwania i możliwości.

W zależności terminu, na wyjeździe jest zróżnicowanie na 2 grupy: COFEE&CAKE, czyli zupełnie rekreacyjna, SPORTOWA – dla osób rekreacyjnie trenujących kolarstwo lub triathlon, lubiących więcej pokręcić niż tylko okazjonalnie. Więcej o podziale na grupy przeczytasz w zakładce <SZCZEGÓŁOWE INFO>

Cały wyjazd to nie tylko sportowa przygoda, to event sportowy, gdzie oprócz aktywności w ciągu dnia możecie spróbować włoskiej kuchni, delektować się słońcem o tej porze roku , pływać w jeziorze (wpław lub na SUP’ie, który jest do dyspozycji) i co bardzo ważne – poznać nowych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić.

Przepiękne i zróżnicowane trasy rowerowe, wyśmienite włoskie jedzenie, słońce, czysta woda w jeziorze i wieczorny pełen relaks – to atmosfera podczas wyjazdu.

Od prawie 10 lat mamy zbieramy doświadczenia z prowadzeniem różnych grup triathlonowo-kolarsko-rekreacyjnych i na prawdę, nie będzie to żadnym problemem ani jeśli będziesz chciał mocniej przycisnąć, ani jeśli jeździsz po prostu chcesz pojechać tylko na rekreacyjne zwiedzanie okolic jeziora Garda.

Po to jest grupa Cofee&Cake, żeby #bezspiny pojeździć na rowerach w pięknych okolicznościach przyrody.