Obóz rowerowy Garda

Obór rowerowy nad Gardą, to zaraz po Majorce nasza ulubiona destynacja wyjazdowa. Przepięknie położone trasy wokół jeziora Garda, które jest największym i najczystszym jeziorem we Włoszech to idealne miejsce na udany, aktywny wypoczynek. Tereny górzyste wraz z największą w tym rejonie górą Monte Baldo powodują wspaniałe doznania widokowe przez cały pobyt, zarówno podczas dziennych wypraw rowerowych jak i wieczornych degustacji lokalnego Limoncello :).

Jest to idealne miejsce na eksplorowanie terenów na rowerach, czy to szosowych, czy MTB czy elektrykach. Dla każdego zaawansowania sportowego – jest to wyśmienite miejsce na aktywnie spędzony wyjazd.

Przepiękne i zróżnicowane trasy rowerowe, wyśmienite włoskie jedzenie, słońce, czysta woda w jeziorze i pełen relaks (wieczorem :)) – to atmosfera podczas wyjazdu.

DLA KOGO OBÓZ

Na wyjeździe jest miejsce dla każdego poziomu zaawansowania. Jeździmy tak, że nawet przy pewnym zróżnicowaniu w grupie potrafimy pogodzić Wasze oczekiwania i możliwości: osoby które chcą się zmęczyć bardzo – robią np 2 lub 3 podjazdy tam, gdzie ci trochę wolniejsi podjeżdżają 1 raz. Robimy te obozy od wielu lat i zawsze wszyscy wracają usatysfakcjonowani.

Proponowany przez nas wyjazd to wyjazd rekreacyjny, gdzie poznajemy jeżdżenie w większej grupie, własne możliwości, lęki i oswajamy się z nimi na podjazdach i serpentynowych zjazdach. Okolica Gardy to to doskonałe miejsce na doskonalenie i poznawanie kolarstwa czy jazdy na rowerze MTB.

Jest to też bez znaczenia czy jedziesz na rowerze elektrycznym czy standardowym, zawsze na siebie czekamy.

Cały wyjazd to nie tylko sport, to event sportowy, gdzie oprócz aktywności w ciągu dnia możecie spróbować włoskiej kuchni, delektować się słońcem o tej porze roku , pływać w jeziorze (wpław, windsurfing czy spróbować wingfoila) i co bardzo ważne – poznać nowych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić.

W zależności terminu, na wyjeździe jest zróżnicowanie na 2 grupy: COFEE&CAKE, czyli zupełnie rekreacyjna, SPORTOWA – dla osób trenujących kolarstwo lub triathlon, lubiących dużo i mocno przycisnąć pedał. Więcej o podziale na grupy przeczytasz w zakładce <SZCZEGÓŁOWE INFO>

Od prawie 10 lat mamy zbieramy doświadczenia z prowadzeniem różnych grup triathlonowo-kolarsko-rekreacyjnych i na prawdę, nie będzie to żadnym problemem ani jeśli będziesz chciał mocniej przycisnąć, ani jeśli jeździsz po prostu chcesz pojechać tylko na rekreacyjne zwiedzanie okolic jeziora Garda.

Po to jest grupa Cofee&Cake, żeby #bezspiny pojeździć na Majorce.