SZCZEGÓŁOWE INFO

GARDA 2O23

NAJBLIŻSZE TERMINY

2023 – miejscowość Garda

 • 24.09 – 1.10 – grupa Coffe&cake (elektryki, trekkingowe lub szosa) oraz grupa Sportowa (szosa)
 • 15.09 – 23.09 – grupa Coffe&Cake (elektryki) – brak miejsc


DLA KOGO OBÓZ? 

Na wyjeździe jest miejsce dla każdego poziomu zaawansowania. Jeździmy tak, że nawet przy pewnym zróżnicowaniu w grupie potrafimy pogodzić Wasze oczekiwania i możliwości, sprawę zdecydowanie ułatwiają obecnie rowery elektryczne, które wyraźnie zaczynają dominować podczas naszych wyjazdów.

Proponowany przez nas wyjazd to wyjazd rekreacyjno-sportowy, gdzie w zależności od terminu jeździmy w dwóch grupach zaawansowania.

Jest to też bez znaczenia czy jedziesz na rowerze elektrycznym czy standardowym, zawsze na siebie czekamy a sam wyjazd jest po to … aby się właśnie nie spieszyć.

Podział na 2 grupy:

 • COFEE&CAKE, czyli zupełnie rekreacyjna, dla osób które po prostu lubią aktywnie zwiedzać miejsca i aktywnie spędzać czas. Jest to też grupa dla wszystkich rozpoczynających przygodę z kolarstwem. Dominują tu rowery elektryczne ale jeździmy w tej grupie i na szosie i na rowerach trekkingowych i na mtb – pełna dowolność.
 • SPORTOWA – dla osób rekreacyjnie trenujących kolarstwo lub triathlon, lubiących więcej i mocniej pokręcić z trenerem.

Wymagania grupy COFEE&CAKE: umiejętność jazdy na rowerze wystarcza, dla tych którzy nie będą chcieli się aż tak wysilać na podjazdach polecamy wybór roweru ze wspomaganiem elektrycznym – to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie na podjazdy. Mimo, że jest to grupa dla zupełnie początkujących osób, to jest to grupa, która przejedzie swoje pierwsze 50 a jednego dnia nawet 80km! Oczywiście z przystankami na Coffe i Cake :).

Grupa COFFE&CAKE skupia się na eksporacji ciekawych miejsc i oswajaniu się z szosą lub ogólnie rowerem, jazdą w grupie nie zapominając o kawie i ciastkach na trasie oraz szeroko pojętej rekreacji :).

Grupa SPOROTOWA jest dla osób uprawiających rekreacyjnie (na różnym poziomie) kolarstwo lub triathlon, jednak nie jest to grupa na bardzo zaawansowanych osób. Na wyjeździe poznajemy jeżdżenie w większej grupie, poznajemy własne możliwości, lęki i oswajamy się z nimi na podjazdach i szybkich zjazdach. Okolica Gardy to to doskonałe miejsce na doskonalenie i poznawanie kolarstwa, zarówno od strony sportowej jak i czysto rekreacyjnej.

Grupa SPORTOWA – na wyjeździe skupiamy się głównie na formie kolarskiej, poprawie techniki (podjazdy, zjazdy i jazda w grupie), poprawie wytrzymałości, wytrzymałości siłowej oraz elementach szybkościowych. To idealna okazja nabrać umiejętności technicznych pod okiem profesjonalnego trenera, rozkręcić trochę nogę na podjazdach – co na pewno zaowocuje w kolejnym sezonie.

Od prawie 10 lat mamy zbieramy doświadczenia z prowadzeniem różnych grup triathlonowo-kolarsko-rekreacyjnych i na prawdę, nie będzie to żadnym problemem ani jeśli będziesz chciał mocniej przycisnąć, ani jeśli jeździsz po prostu chcesz pojechać tylko na rekreacyjne zwiedzanie okolic jeziora Garda.

CO NA OBOZIE?

Na miejscu zastaniecie bardzo dobrej jakości drogi asfaltowe, bardzo urozmaicony teren – będziemy jeździć i po górach i po pagórkowatym terenie. Poza aspektem sportowym taki wyjazd to źródło motywacji, wymiany doświadczeń i integracji i jeśli masz ochotę możesz zabrać osobę towarzyszącą, możesz też cześć dni jeździć grupie sportowej, cześć w rekreacyjnej – pełna dowolność.

JAK DOJECHAĆ?

Są trzy rozwiązania dojazdu na nasz wyjazd rowerowy:

 • Busem z nami, zabierasz małą i duża walizkę, rower, wsiadasz do busa i nic Cię nie interesuje, jedziesz w dwie strony – koszt: 150 euro.
 • samolotem, a my odbieram Cię z lotniska w Bergamo, koszt transferu 25 euro/w jedną stronę.
 • własnym autem – organizujesz sobie transport sam lub ze znajomymi na własną rękę.

KOSZTY WYJAZDU

– 7 dni obozu: 499 euro

W CENIE OBOZU JEST:

 • zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym (domki są 2 lub 3-sypialniowe),
 • organizację wycieczek rowerowych (5 dni), w szóstym dniu wycieczka do Werony lub czas „dla siebie”,
 • koszt promów, podczas jednego z dni płyniemy na rowery na drugą stronę jeziora – świetna atrakcja,
 • wieczorek zapoznawczy w postaci grilla, w drugim dniu pobytu (niedziela),
 • powitalny poczęstunek*, który będzie na Ciebie czekał w domku, po przyjeździe na miejsce,
 • opiekę przez cały pobyt,
 • wskazówki jak się przygotować pod kątem organizacyjnym (i sportowym – dla grupy sportowej) do wyjazdu,

* powitalny poczęstunek – po przyjeździe w każdym domu będą czekały na Was: owoce, pieczywo, dżem, jajka, ser, szynka, masło, olej, makaron, sos pomidorowy, białe i czerwone wino, tak aby po przyjeździe móc szybko się zregenerować i korzystać z uroków wyjazdu.

OPCJONALNIE

 • dojazd i powrót busem z nami, na trasie: Wrocław-Garda-Wrocław (1 duża + 1 mała walizka + rower) – 150 euro. (ilość miejsc ograniczona, minimum logistyczne: 4 osoby). Można też dojechać samodzielnie własnym transportem lub polecieć samolotem do Bergamo,
 • transfer z i na lotnisko – 50 euro.
 • zabranie bagażu i roweru do busa – 50 euro.
 • wypożyczenie roweru na miejscu (elektryczny lub szosa) – ok. 110 euro.
 • wyżywienie: śniadania i obiadokolacja – 130 euro (22 euro/dzień) – płatne na miejscu w hotelu. Domki są wyposażone w kuchnię więc można samemu gotować i robić zakupy w markecie – 90% osób właśnie tak robi.

DODATKOWO PŁATNE NA MIEJSCU

 • kolejka linowa na Monte Baldo – 25 euro, (o ile pogoda pozwoli, wjeżdżamy kolejką z rowerami i z niej zjeżdżamy)
 • wycieczka busem do Werony – 25 euro (dla chętnych w ostatnim dniu pobytu).

Płatności:
– zaliczka rezerwacyjna 250 euro, w momencie rezerwacji wyjazdu,
– do 2 tygodni przed wyjazdem – pozostała kwota, (tak za całość noclegów płacimy też z wyprzedzeniem i pozostałą płatność należy zapłacić do 2 tygodni przed wyjazdem)

Zaliczkę rezerwacyjną (250 euro) oraz pozostałą płatność za wyjazd przelewamy na konto klubu TMTeam : Pnb Paribas (konto w Euro) 09 1600 1462 1087 1700 2000 0001.

W przypadku pytań, proszę o kontakt na email: TS@pucharsportow.pl lub tel: 603781012