Obóz rowerowy Majorka


MAJORKA 2024 – WYJAZD NA ROWERY dla Ciebie.

Najbliższe TERMINY:

2024 – Port de Alcudia

  • 08.04 – 15.04 – Grupa Szosowa (szosy), grupa Coffe&Cake (rowery turystyczne mtb, cross i elektryki)

UWAGA: wyjazdy są od poniedziałku do poniedziałku, tak wypadają najrozsądniejsze godzinowe i cenowe połączenia z Wrocławia i Warszawy.

Majorka to nasza ulubiona destynacja wyjazdowa. Przepiękne i zróżnicowane trasy rowerowe: klify, serpentyny, zjazdy (no i podjazdy też :)) powodują, że wrażenia i widoki pozostają z nami na długo po wyjeździe. Dodatkowo wyśmienite, wyspiarskie jedzenie, słońce i pełen relaks – czyli wszystko co jest potrzebne podczas wyjazdu.

Jest to idealne miejsce na eksplorowanie terenów na rowerach szosowych lub elektrykach. Dla każdego zaawansowania sportowego – jest to wyśmienite miejsce na aktywnie spędzony wyjazd. Wszelkie szczegóły dotyczące wyjazdu są tu -> SZCZEGÓŁÓWE INFO

Na tę cudowną wyspę jeździmy już prawie 10 lat i jest to naszym zdaniem najfajniejsza miejscówka na obóz w terminie wiosennym lub jesiennym.

A dlaczego to jest takie fascynujące miejsce? – przejrzyj galerię, obejrzyj filmik, porozmawiaj z uczestnikami, a najlepiej spakuj się i jedź z nami na któryś z zaplanowanych terminów.   

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu przeczytasz w poszczególnych zakładkach na tej stronie, a w razie jakichkolwiek pytań pisz: ts@pucharsportow.pl, lub dzwoń: 603781012.