Obóz rowerowy Majorka


MAJORKA 2023 – WYJAZD NA ROWERY dla Ciebie.

Najbliższe TERMINY:

2023 – Port de Alcudia

  • 3.04 – 10.04 – Wielkanoc na Majorce, Grupa Family (możliwość zorganizowania opieki nad dziećmi).
  • 10.04 – 17.04 – grupa Coffe&Cake (elektryki i szosy), grupa Sportowa (szosa).
  • 18.04 – 25.04 – grupa Coffe&Cake (elektryki).

UWAGA: Pierwsze dwa terminy są od poniedziałku do poniedziałku, trzeci od wtorku do wtorku.

Majorka to nasza ulubiona destynacja wyjazdowa. Przepiękne i zróżnicowane trasy rowerowe: klify, serpentyny, zjazdy (no i podjazdy też :)) powodują, że wrażenia i widoki pozostają z nami na długo po wyjeździe. Dodatkowo wyśmienite, wyspiarskie jedzenie, słońce i pełen relaks – czyli wszystko co jest potrzebne podczas wyjazdu.

Jest to idealne miejsce na eksplorowanie terenów na rowerach szosowych lub elektrykach. Dla każdego zaawansowania sportowego – jest to wyśmienite miejsce na aktywnie spędzony wyjazd. Wszelkie szczegóły dotyczące wyjazdu są tu -> SZCZEGÓŁÓWE INFO

W tym roku nawiązaliśmy ścisłą współpracę z agencją turystyczną Dybiec Travel – Magical Holiday i możemy dostarczać jeszcze więcej atrakcji i jeszcze bardziej urozmaicić Państwu wyjazd.

Na tę cudowną wyspę jeździmy już prawie 10 lat i jest to naszym zdaniem najfajniejsza miejscówka na obóz w terminie wiosennym lub jesiennym.

A dlaczego to jest takie fascynujące miejsce? – przejrzyj galerię, obejrzyj filmik, porozmawiaj z uczestnikami, a najlepiej spakuj się i jedź z nami na któryś z zaplanowanych terminów.   

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu przeczytasz w poszczególnych zakładkach na tej stronie, a w razie jakichkolwiek pytań pisz: ts@pucharsportow.pl, lub dzwoń: 603781012.