ROWER – zabrać swój czy wypożyczyć?

Aby rozkręcić nogę przed sezonem lub po prostu pozwiedzać wyspę – niezbędny jest rower!!! – to dosyć oczywiste :). Sedno rozważań to to czy zabrać swój czy wypożyczyć na miejscu.

Zabierając swój, pamiętajcie żeby już przy zakupie biletu lotniczego o tym pomyśleć i jest to koszt, w zależności od linii lotniczych to ok. 570pln w obie strony.

Dodatkowo trzeba mieć walizkę na rower, rozłożyć go przy pakowaniu i złożyć na miejscu no i … trzeba go dźwigać.

Naszym zdaniem, jadąc na tydzień to najzwyczajniej nie ma sensu, szczególnie przy tak bogatej ofercie rowerów w wypożyczalniach na miejscu.

Koszty wypożyczenia zaczynają się od 110euro/tydzień. Polecamy tę opcję, szczególnie, że wypożyczalnie co roku inwestują w nowy, sprawdzony sprzęt,  a na miejscu będzie czekał na Ciebie rower, który dostosują do Twoich potrzeb. No i masz pewność, że bagaż rowerowy nie zginie na lotnisku a rower będzie po serwisie i gotowy do jazdy.

Namiar na sprawdzoną wypożyczalnię ECOBikesMALLORKA –  TUTAJ sprawdź ich ofertę! 

Aby wypożyczyć rower w ECOBIKES – skontaktuj się z wypożyczalnią i powołaj na nas, wtedy wszystkie rowery będą czekały na czas, przygotowane na nasz przyjazd lub zostaną dowiezione do Twojego miejsca zamieszkania.

Wypożyczalni jest mnóstwo ale zaufaj nam i wypożycz u nich, jest w okolicy naszego zamieszkania, są mili, uprzejmi, fachowi i bardzo dobrze wypadają cenowo (najlepiej)!

W przypadku dodatkowych pytań: ts@pucharsportow.pl lub tel: 603781012